poniedziałek, 31 grudnia 2012

Mamy dla was KONKURS – do wygrania darmowe zabiegi fotodepilacji pach i bikini!Mamy dla was KONKURS – do wygrania darmowe zabiegi fotodepilacji pach i bikini!

Wybieracie się na jakąś sylwestrową imprezę? Doskonale! Prześlijcie nam zdjęcie swojej stylizacji – najciekawszą nagrodzimy darmowym zabiegiem fotodepilacji pach i bikini!

Co zrobić?

Przed wyjściem na Sylwestra zrób zdjęcie swojej kreacji, makijażu. Po Nowym Roku wyślij nam zdjęcie na adres: a.wydra@depilconcept.pl Zdjęcia można nadsyłać do 3 stycznia do godziny 23. Jeśli wcześniej robisz przymiarkę i próbny makijaż – zdjęcie możesz wysłać nam przed Sylwestrem, ważne żeby stylizacja była sylwestrowa i tegoroczna.

Żeby wziąć udział w konkursie dodatkowo trzeba:
- polubić fanpage DepilConcept www.facebook.com/DepilConceptPolska
- polubić i udostępnić wpis o konkursie zamieszczony na Fanpage

Nagroda:

To wejściówka na darmowy zabieg fotodepilacji pach i bikinii. Fotodepilacja to metoda trwałej redukcji owłosienia. Możesz ją zrealizować w jednym z naszych salonów w Warszawie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie lub Rzeszowie. Szczegółową lokalizację salonów znajdziesz na naszej stronie: http://www.depilconcept.pl/map/show

Regulamin konkursu dostępny na stronie http://www.depilconcept.pl/ Najciekawsze stylizacje zamieścimy na naszym Fanpage i stronie internetowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz