wtorek, 19 stycznia 2016

Podejmij wyzwanie Fleur de Force i bądź GLAM!


Jesteś blogerką? Interesuje Cię wszystko, co kobiece? Wiesz jak być glam? Zgłoś się do naszej tajemniczej i bardzo urodowej akcji, prowadzonej wraz z FB Proza kobieca oraz Wydawnictwem Literackim! Wykonaj pięć inspirujących zadań, uwiecznij je na zdjęciu i wygraj egzemplarz najnowszej książki Fleur de Force! „Jak być glam”, której jesteśmy patronem medialnym!

Force_Jak byc glam_m


Szukamy 5 blogerek, chętnych do udziału w kobiecej i pełnej uśmiechu zabawie. Jeśli jesteś osobą lubiącą niespodzianki i efekt zaskoczenia – zgłoś się na adres karolina.skoczylas@urodaizdrowie.pl z dopiskiem „Jak być glam”!

Warunki zabawy:

Każda z wybranych blogerek ma za zadanie wykonać 5 tajemniczych zadań z 5, nadesłanych przez wydawcę, kopert. Na wykonanie każdego z zadań blogerki mają kilka dni – ich relacje powinny pojawiać się w następujących terminach: w środę 3 lutego (zadanie 1), w sobotę 6 lutego (zadanie 2), w środę 10 lutego (zadanie 3), w sobotę 13 lutego (zadanie 4) oraz w środę 17 lutego (zadanie 5). Każde z zadań należy uwiecznić (zgodnie z instrukcją z koperty) na fotografii bądź filmiku oraz zaprezentować na swoim blogu, vlogu, FB czy Instagramie i przesłać na karolina.skoczylas@urodaizdrowie.pl wraz z krótkim opisem. Profile blogerek, ich postępy oraz rezultaty wykonanych zadań zostaną zaprezentowane na portalu Urodaizdrowie.pl oraz na FB Proza kobieca.

Nagrody:

Za odwagę i chęć udziału w akcji, każda z 5 blogerek otrzyma nagrodę gwarantowaną – oprócz dużej frajdy, najnowszą książkę Fleur de Force – „Jak być glam” oraz książkę Kristie Clements „Vogue. Za kulisami świata mody”. Ponadto, osoba, która najbardziej zachwyci nas wykonanymi zadaniami oraz zdjęciami, otrzyma tytuł Glam Blogerki 2016 roku oraz kosmetyczny upominek od redakcji :)
 

Zgłoszenia:

Jeśli jesteś chętna podjąć wyzwanie Fleur de Force – wyślij swoje zgłoszenie (wraz z krótkim opisem swojej osoby, bloga oraz zdjęciem) na karolina.skoczylas@urodaizdrowie.pl z dopiskiem „Jak być glam”.
Na Wasze zgłoszenia czekamy od 19.01.2016 do 25.01.2016. Wyniki ogłosimy 26.01.2016. Zapraszamy do udziału w zabawie!

O nagrodzie:

Fleur de Force, topowa youtuberka w dziedzinie beauty & fashion na świecie, dwukrotna laureatka Best Vlogger Award przyznawanej przez magazyn „Cosmopolitan” – jej kanały subskrybuje prawie 2 miliony użytkowników, tyleż samo odsłon miał film z jej ślubu zamieszczony na You Tube – prezentuje autorski zestaw porad oraz wskazówek, jak wyglądać olśniewająco i czuć się wspaniale. To coś więcej niż techniczny poradnik wizażu. To książka o zdrowym i harmonijnym stylu życia dającym poczucie szczęścia i satysfakcji, obejmująca takie zagadnienia jak makijaż, moda, włosy, podróże, zdrowie i fitness, wyobrażenia na temat własnego ciała oraz związki.


Force_Jak byc glam_m


Fleur de Force podpowie ci, jak poczuć się dobrze we własnej skórze i cieszyć się sobą samą. Kto wie, może nawet pójdziesz w jej ślady i zainspirujesz się radami, jak założyć i poprowadzić własny vlog. Wszystko przed tobą!

Brzydka prawda o modzie. A może zemsta na imperium Ruperta Murdocha?
Sławni projektanci, gwiazdy i celebryci. Ekskluzywne sesje zdjęciowe, wystawne bankiety, egzotyczne podróże i wielkie pieniądze. Piękno i elegancja. Brzmi jak bajka, ale za glamourową fasadą kryje się brzydka prawda o bezwzględnym i brutalnym biznesie, którego ofiarami często stają się modelki głodzące się, by osiągnąć „rozmiar zero” oraz pracownicy modowych magazynów spełniający dziwne zachcianki fotografów, kreatorów i gwiazd.
Kirstie Clements była redaktor naczelną australijskiej edycji „Vogue’a” przez trzynaście lat. Zaczynała w wieku 23 lat jako recepcjonistka. Współpracowała blisko z Karlem Lagerfeldem, Kylie Minogue, Cate Blanchett, duńską księżniczką Marią i wieloma innymi osobistościami, czołowymi modelkami i wybitnymi fotografami. U szczytu kariery, w maju 2012, została nagle i  bezceremonialnie zwolniona z posady.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza