wtorek, 15 marca 2016

Wiosenny konkurs z Balladine – wygraj szykowną kopertówkę!

Wiosna już coraz bliżej. Czas na to, aby zajrzeć do swojej szafy i przyjrzeć się swoim stylizacjom. Pamiętajcie, że hitem są zawsze dodatki do Waszego stroju. Teraz macie okazję wygrać kopertówki Balladine.com, które uświetnią Wasze wyjście na randkę czy do teatru. 

Aby wygrać jedną z 3 kopertówek wystarczy dokończyć poniższe zdanie:


Szykowna i elegancka kobieta jest wtedy, gdy…


(możesz zainspirować się produktami ze sklepu Balladine.com)
Odpowiedzi można udzielać TUTAJ lub pod postem konkursowym na Facebooku.
Konkurs trwa od 15 marca do 22 marca. Laureatów podamy 25 marca.

Najbardziej kreatywne, najciekawsze komentarze wygrają jedną z trzech kopertówek firmy Balladine.com.

 opis nagrody:

Klasyczna kopertówka z delikatnej, matowej eko-skóry. Klapa zamszowa. Zapinana na magnes. Posiada regulowany pasek przypinany od środka torebki. Kopertówka będzie świetnym dopełnieniem eleganckich strojów, jak i modnych, codziennych zestawów.
Wymiary:szerokość – 29 cm,wysokość – 16 cm,długość paska max. – 125 cm.Kopertówka oraz wiele więcej dostępne na www.balladine.com1 komentarz:

  1. Szykowna i elegancka kobieta jest wtedy, gdy… wchodzi do pomieszczenia pełnego ludzi i wszystkie oczy skierowane są w jej stronę. Ma na sobie dopasowaną, elegancką czarną sukienkę i bez znaczenia jaki nosi rozmiar, jaki ma kolor skóry, jak wiele udało się jej zrobić tego dnia... - gdy ona wchodzi, ludzie milkną, a na jej twarzy maluje się szczery i piękny uśmiech. Bo prawda jest taka, że tylko uśmiechnięta, zadowolona... po prostu szczęsliwa kobieta jest najbardziej wyjątkowa, a zarazem elegancka i szykowna. Ubrana w "małą czarną", która jest jedynie opakowaniem jej osobowości, ale tak naprawdę to co mamy "w środku" czyni nas wyjątkowymi... Pamiętajmy o tym kobietki :)

    OdpowiedzUsuń