czwartek, 6 października 2016

Tanie usługi kosmetyczne i fryzjerskie - karty rabatowe GOOD FOR U


Kochani! - moje odwieczne pytanie - jak być zawsze piękną? Bez konieczności długiego oszczędzania i wyrzeczeń? Rozwiązanie jest bardzo proste – można korzystać z usług taniej za pomocą kart rabatowych. Wówczas wszystko, masaże, odwiedziny u kosmetyczki lub w salonie SPA, a nawet relaks w salonie piękności czy u fryzjera mogą kosztować nawet o połowę mniej! Taką wyjątkową i pierwszą w Polsce możliwość ofert rabatowych na usługi wellness & beauty daje premierowa karta w ramach marki GOOD FOR U. To idealne rozwiązanie dla mnie, bo przecież jak wiadomo kocham takie nowinki i długie posiedzenia w salonie kosmetycznym...


Well3

Obecnie na rynku dostępne są karty rabatowe, które oferują zniżki na różnego rodzaju usługi do tej pory nie było w Polsce takiej oferty, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty, SPA i wellness. Dlatego GOOD FOR U jest wyjątkowa i  odpowiada na potrzeby osób, które lubią zawsze pięknie wyglądać i o siebie dbać. A osób które, przykładają wagę do swojego wyglądu i dbają o swoje samopoczucie i zdrowie, jest naprawdę coraz więcej. Każda kobieta będzie teraz mogła poczuć się wyjątkowo i pozwolić sobie na relaks w salonie piękności!  Koncentracja na konkretnych usługach pozwala zagwarantować znacznie bardziej atrakcyjną ofertę niż w przypadku uniwersalnych kart rabatowych.Well2Z rabatów 15% i 30%, a nawet 50% już dzisiaj mogą korzystać szczęśliwi posiadacze karty GOOD FOR U Wellness & Beauty. Mają oni do wyboru szeroki wachlarz usług, w tym ofert SPA, ofert zabiegów upiększająco-pielęgnacyjnych, masaży czy różnych zabiegów medycyny estetycznej (np. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia). Współpracujące salony gwarantują najwyższe standardy. Dzisiaj posiadacze kart mogą wybierać spośród usług w ponad 60 wyjątkowych salonów w Warszawie, a wkrótce także w innych miastach Polski. Oferta jest naprawdę ogromnie szeroka, a partnerzy kart w ramach marki GOOD FOR U to prawdziwi profesjonaliści, którzy stawiają na jakość wykonywanych zabiegów, bezpieczeństwo oraz komfort każdego klienta.Do wyboru są dwa warianty karty: tradycyjna karta plastikowa i jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie. Roczna karta GOOD FOR U w opcji wirtualnej w cenie promocyjnej to 99 złotych, zaś karta plastikowa kosztuje 129 złotych  Biorąc pod uwagę wysokość oferowanych rabatów, koszt zakupu naprawdę szybko się zwraca. Nie obowiązują też żadne limity - każdą zniżkę można wykorzystywać bez ograniczeń, co jest wyjątkową ofertą stanowiącą znaczną przewagę w porównaniu z kuponami papierowymi czy okresowymi promocjami.


Well1


Kartę rabatową na usługi wellness & beauty w ramach marki GOOD FOR U można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl.


GOOD FOR U Wellness&Beauty to dopiero początek. Celowym działaniem jest  wprowadzenie na rynek systemu kart rabatowych GOOD FOR U, z których każda będzie dedykowana określonemu segmentowi usług . GOOD FOR U dąży do tego, aby w przyszłości każdy znalazł kartę dla siebie, która będzie odpowiadać na faktyczne potrzeby użytkownika.


Link do fanpage: https://www.facebook.com/GoodForUCardsLink do strony:  https://www.goodforu.pl/wellness/


2 komentarze:

  1. Pierwszy raz widzę taką kartę i w ogóle ofertę. Muszę poczytać o tym i dowiedzieć się jakie salony ją uznają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Salon www.bote.pl ma świetne ceny i najnowsze produkty. Warto sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń