wtorek, 14 lutego 2017

Twój najpiękniejszy zapach – do wygrania perfumy od AVON!
Zapachy towarzyszą nam już od dnia narodzin. Każdy z nas nosi w sobie ten najpiękniejszy zapach świata: zapach mamy i taty, ciepłego mleka, po prostu zapach miłości.  Z biegiem lat uczymy się nowych zapachów, nasze najpiękniejsze wspomnienia budzą nasze zmysły również powonienia.

A jakie jest Twoje najpiękniejsze wspomnienie zapachu? Czy to może pierwszy spacer po parku z kolegą z II c? A może zapach domowego ciasta u ukochanej babci Zosi?

Przypomnij sobie swoje najpiękniejsze wspomnienie zapachu i opisz nam je w kilku zdaniach…


 

 

Nagrodami w konkursie są zapachy AVON Viva la Vita (50 ml). Wygrywają 3 osoby.

Komentarze można zamieszczać w pod postem konkursowym TUTAJ lub na Facebooku TUTAJ.
Konkurs trwa od dnia 14 lutego do dnia 24 lutego 2017 roku. Wyniki podamy do dnia 28 lutego br.


 
Nowy zapach AVON Viva la Vita to wyjątkowa, kwiatowo-owocowa kompozycja, stworzona z myślą o kobietach, które mimo szybkiego trybu życia, zawsze znajdą czas, aby zatrzymać się na chwilę i rozkoszować drobnymi przyjemnościami. Najlepszym przykładem osoby, która celebruje życie, emanuje szczęściem i niesamowitą energią jest nowa ambasadorka marki AVON – Małgorzata Kożuchowska. Aktorka, mimo wielu obowiązków, stara się codziennie czerpać radość z małych gestów. W kampanii zdjęciowej i filmie towarzyszącym premierze nowych perfum, Małgorzata Kożuchowska zabiera nas do Rzymu. To tam, jak nigdzie indziej na świecie, uśmiech nie schodzi z twarz osób siedzących w kawiarnianych ogródkach, a w powietrzu unosi się zapach dojrzewających pomarańczy.

Zapach AVON Viva la Vita to unikalna kompozycja zapachowa, bazująca na charakterystycznych dla Włoch składnikach.  Otwiera go nuta głowy, która zachwyca soczystością różowego grejpfruta i mandarynki. Nuta serca – tu pierwszy akord gra kremowa magnolia. Nutę bazową zamyka ciepła woń waniliowo-drzewna, która utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Viva la Vita została stworzona z zaangażowaniem słynnego kompozytora zapachów Harrego Fremonta z domu perfumeryjnego Firmenich. Autor chciał zainspirować kobiety do większej swobody w sięganiu po drobne przyjemności i rozkoszowaniu się nimi. Dopełnieniem zapachu AVON Viva la Vita jest subtelny, eteryczny i bardzo kobiecy flakon.
Cena regularna: 76 zł/Pojemność: 50 ml

 
Zapach dostępny jest od 09.02.2017 r. i można go zamówić u Konsultantek Avon lub w sklepie internetowym na avon.pl, a także kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

1 komentarz: