piątek, 27 października 2017

Jak i gdzie szybko sprzedać ubrania i inne rzeczy SHUMEE.PL

Muszę się z Wami podzielić genialną stroną (również występującą w formie aplikacji) https://shumee.pl/.


Niebawem robię absolutny i szalony przegląd mojej szafy: wyprzedaż jesienna ciuszków, więc gorąco zapraszam wszystkie moje fanki i obserwatorki bloga na SHUMME.PL - tutaj będziecie mogły nabyć moje torebki, ubrania i dodatki.

Jeśli potrzebujecie praktycznych wskazówek i porad jak korzystać z SHUMEE, zapraszam tutaj:
Myślę, że celem tego portalu jest stworzenie aktywnej bazy użytkowników - społeczności, poprzez którą można błyskawicznie okazyjnie kupić lub sprzedać dany produkt, oceniać i głosować, ale jest to też moim zdaniem pewna odskocznia i zabawa. Dzięki Shumee wiem co jest na topie, co podoba się internautom, jakie są trendy.

Nie bez znaczenia jest też możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi, powoli rodzą się interesujące znajomości a nawet przyjaźnie, to wspaniała, że można przy okazji ubijania interesów poszerzyć grono swoich znajomych.
Dzięki tej aplikacji można korzystać ze specjalnych zniżek a nawet polecać ulubione produkty innych użytkownikom. Możliwości jest wiele, uwaga: SHUMME wciąga! Zacznij już dzisiaj zabawę i sprzedaj swoje zalegające w szafie fajne ciuszki i inne rzeczy, które być może przydadzą się innym, Zarabiaj i baw się z nami!

Zapraszam na zakupy do mnie: Małgorzata Kopeć2 komentarze: