wtorek, 21 stycznia 2020

Testujemy malinowy enzymatyczny peeling naturalny Mojafarmaurody

Zapraszamy do zgłaszania się do testów naturalnego peelingu malinowego enzymatycznego ze sklepu MojaFarmaUrody.pl. Zapraszamy do zgłaszania się w komentarzach i podawanie linku do bloga lub kanału social media TUTAJ.


opis produktu:


Składniki: miód lipowy z otuliny Puszczy Białowieskiej, świeży sok z malin, świeży sok z czerwonej porzeczki, świeży sok z owoców borówki, różowa sól himalajska.
Działanie: idealnie wygładza i odżywia skórę
Malinowy raj dla mojej skóry zawsze wtedy kiedy potrzebuję dodatkowej gładkości aby wyglądać pięknie !
Peeling MALINOWY pełen jest wspaniałych i w 100 % naturalnych KWASÓW OWOCOWYCH, przywraca skórze gładkość, miękkość i cudowną delikatność. Peeling MALINOWY tworzymy dla Ciebie z naszych świeżo zebranych malin, porzeczek oraz borówek. Wszystko to zanurzamy w miodzie pochodzącym z Pasieki z Otuliny Puszczy Białowieskiej.
Owoce w peelingu zawierają wspaniałe i w 100% naturalne kwasy owocowe, które  delikatnie peelingują skórę. Poza kwasami jabłkowym, cytrynowym i oksalowym, w mniejszych ilościach obecne są również kwasy winny, kapronowy, salicylowy i mrówkowy. Maliny to wspaniałe źródło naturalnych witamin oraz odmładzających antyoksydantów. W owocach znajdują się witaminy C, E, A, PP, B1, B2, B6, kwas pantotenowy i biotyna. Porzeczka czerwona zawiera duże ilości soli mineralnych. Są to głównie potas, sód, wapń, fosfor i magnez. Niewiele owoców ma tyle rzadkich mikroelementów takich jak siarka, chlor, żelazo, cynk, miedź, bor, jod, kobalt, molibden i mangan. Borówka poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, co wpływa na produkcję kolagenu , a im więcej kolagenu, tym większa jędrność skóry.

2 komentarze:

  1. If you're attempting to lose pounds then you absolutely have to jump on this brand new custom keto diet.

    To design this keto diet, certified nutritionists, fitness trainers, and professional chefs have united to produce keto meal plans that are effective, convenient, money-efficient, and enjoyable.

    From their first launch in January 2019, hundreds of clients have already completely transformed their figure and well-being with the benefits a professional keto diet can offer.

    Speaking of benefits: in this link, you'll discover 8 scientifically-proven ones provided by the keto diet.

    OdpowiedzUsuń